ВаТ-Твист (Т.Валькова)

Ответить
mama_choly
Уверенный
Уверенный
Сообщения: 189
Зарегистрирован: 14 фев 2012, 23:39
Откуда: Київ

ВаТ-Твист (Т.Валькова)

Сообщение mama_choly »

Крупные сине-фиолетовые цветы со сгущением к центру. Компактная пестролистная розетка. 2015 год.

Розетка не те, що компактна, а дуже компактна. Формується сама. Квіти - наче зроблені з шовку.
Вложения
Твист.jpg
Твист.jpg (104.39 КБ) 4601 просмотр

Аватара пользователя
Anny
Супермодератор
Супермодератор
Сообщения: 5445
Зарегистрирован: 27 мар 2008, 16:36

Re: ВаТ-Твист (Т.Валькова)

Сообщение Anny »

Гарна квіточка!
Щось не дуже видно загущення біля центру. Можливо через фото погано передається?
Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever. Mahatma Gandhi

mama_choly
Уверенный
Уверенный
Сообщения: 189
Зарегистрирован: 14 фев 2012, 23:39
Откуда: Київ

Re: ВаТ-Твист (Т.Валькова)

Сообщение mama_choly »

Anny писал(а):Гарна квіточка!
Щось не дуже видно загущення біля центру. Можливо через фото погано передається?
Воно в живу не сильно помітне (принаймні, на моєму екземплярі), + погано передається через фото (тут навіть колір дещо відрізняється). А ще на якомусь із форумів я бачила, що у цього сорту дорослі розетки цвітуть більш виразно та насичено.

Аватара пользователя
Anny
Супермодератор
Супермодератор
Сообщения: 5445
Зарегистрирован: 27 мар 2008, 16:36

Re: ВаТ-Твист (Т.Валькова)

Сообщение Anny »

Я так зрозуміла, що у багатьох ВаТ така особливість. В перше цвітіння не всі кольори видно.
У мене така ситуація із ВаТ-Надежда та деякі ВаТ-Вера. Спочатку квітки майже білі, а наступні вже мають колір. Я одразу не зрозуміла, й думала, що можливо заспортило. Але наступні квітки вже подали мені надію, що найкраще попереду :)
Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever. Mahatma Gandhi

Ответить

Вернуться в «стандарты украинской селекции»