Міжнародний День рослин

в фиалочной жизни и не только

Модератор: Annayake

Ответить
Аватара пользователя
Gwidden
Пустил корни
Пустил корни
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 01 сен 2009, 13:17

Міжнародний День рослин

Сообщение Gwidden »

Третій міжнародний День рослин у світі

Міжнародний День рослин відбувається цього року втретє під егідою Європейської організації біології рослин (European Plant Science Organisation, Брюссель) у понад 50 країнах світу, зокрема, країнах Європи, Америки, Леванту, Азії, Океанії та Африки (інтерактивна мапа представлена на сторінці EPSO http://www.plantday12.eu/map.htm). Близько 2000 установ (науково-дослідні інститути, університети, ботанічні сади, дослідницькі центри, національні парки, заповідники, агротехнологічні компанії, приватні організації та інші), а також окремі ентузіасти − флористи, дендрологи, ландшафтні дизайнери, фермери, садівники − проводитимуть для Вас ряд відкритих заходів на волонтерських засадах. Ставиться за мету поширення знань у галузі наук про рослини – ботаніки, екології, фізіології, клітинної біології рослин, біо- та нанотехнології, генетичної інженерії, сільського господарства, екології, збереження біорізноманіття та ряду інших. Не менш актуальним є й поглиблення природничої освіти та поширення ”plant art” – напрямів мистецтва, пов'язаних з рослинним світом – ікебани, флористики, лендарту, оформлення гербаріїв, фотографії, скульптури, живопису, батіку та інших цікавих напрямів.
Двері відкриті для широкого загалу відвідувачів: дорослих (спеціалістів та неспеціалістів), дітей дошкільного віку, школярів та студентів, які матимуть нагоду відвідати лабораторії, ознайомитися з напрямами їх досліджень і долучитися до проведення демонстраційних дослідів, цікаво провести час у музеях і на виставках, взяти участь у семінарах, майстер-класах, конкурсах та вікторинах, поспілкуватися з науковцями та освітянами, поділитися своїми знаннями та уміннями.
Ви можете знайти зручні для друку pdf-и програми Третього Міжнародного Дня рослин в Україні (коротку, розгорнуту з анотаціями, заходи у Києві та по всій Україні на природі) - http://www.plantday12.eu/ukraine.htm
Вложения
111.jpg
111.jpg (194.42 КБ) 2512 просмотров
Нужно носить в себе хаос, чтобы быть в состоянии родить танцующую звезду. /Ницше/

Ответить

Вернуться в «Выставки. События. Фоторепортажи.»