Страница 3 из 3

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 18:21
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 1e Фіалка химера стандарт


Перше місце К-Долина Гейзеров Козак Наталії
К-Долина Гейзеров.jpg
К-Долина Гейзеров.jpg (189.79 КБ) 16823 просмотра
Друге місце Concord Олександри Грачової
Concord.jpg
Concord.jpg (167.64 КБ) 16823 просмотра

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 18:28
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 1f Фіалка химера міні


Перше місце Rob's Lucky Number Оксак Руслани
Rob's Lucky Number.jpg
Rob's Lucky Number.jpg (116.74 КБ) 16823 просмотра
Друге місце Anna's Harmony Ірини Пріхнич
Anna's Harmony1.jpg
Anna's Harmony1.jpg (155.51 КБ) 16823 просмотра

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 18:41
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 2 Фіалка міні/напів-міні


Перше місце Honey Blue Angel Ірини Пріхнич
Honey Blue Angel.jpg
Honey Blue Angel.jpg (131.82 КБ) 16823 просмотра
Друге місце НК-Іскорка Наталії Козак
Цей сорт отримав назву на фестивалі!
НК-Іскорка.JPG
НК-Іскорка.JPG (215.22 КБ) 16823 просмотра
Третє місце Н-Зеленый Чай Ірини Пріхнич
Н-Зеленый Чай.jpg
Н-Зеленый Чай.jpg (147.82 КБ) 16823 просмотра

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 18:47
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 2a Фіалка варієгатна міні/напів-міні


Перше місце Rob's Zero Gravity Скрицької Валентини
Rob's Zero Gravity.jpg
Rob's Zero Gravity.jpg (137.2 КБ) 16823 просмотра
Друге місце Rob's Lucky Number Руслани Оксак
Rob's Lucky Number.jpg
Rob's Lucky Number.jpg (116.74 КБ) 16823 просмотра
Третє місце АВ-Молочные Реки Скрицької Валентини
АВ-Молочные Реки.jpg
АВ-Молочные Реки.jpg (159.15 КБ) 16823 просмотра

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 18:55
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 3 Фіалка трейлер


Перше місце Vallarta Campanas Morados Руслани Оксак
Vallarta Campanas Morados1.jpg
Vallarta Campanas Morados1.jpg (177.67 КБ) 16823 просмотра
Друге місце ЛЕ-Хрустальный Водопад Гнатюк Наталі
ЛЕ-Хрустальный Водопад2.jpg
ЛЕ-Хрустальный Водопад2.jpg (179.16 КБ) 16823 просмотра
Третє місце Sweet Amy Sue Іванової Анни
Sweet Amie Sue2.jpg
Sweet Amie Sue2.jpg (208.05 КБ) 16823 просмотра

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 19:03
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 3a Фіалка варієгатна трейлер


Перше місце НК-Осіннє Рандеву Козак Наталії
Цей сорт отримав назву на фестивалі!
НК-Осіннє Рандеву.jpg
НК-Осіннє Рандеву.jpg (40.75 КБ) 16822 просмотра
Друге місце НК-Love Is... Козак Наталії
Цей сорт отримав назву на фестивалі!
НК-Love Is....jpg
НК-Love Is....jpg (195.56 КБ) 16822 просмотра
Третє місце Taffy Bon Bon Олександри Грачової
Taffy Bon Bon.jpg
Taffy Bon Bon.jpg (177.34 КБ) 16822 просмотра

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 19:11
Ulmo
Секція B,C Квітуче геснерієве
клас 10-16 стрептокарпус


Перше місце UA-Кармен Гнатюк Наталі
UA-Кармен.jpg
UA-Кармен.jpg (260.82 КБ) 16821 просмотр
Друге місце ВаТ-Алгебра Гнатюк Наталі
ВаТ-Алгебра.jpg
ВаТ-Алгебра.jpg (212.76 КБ) 16821 просмотр
Третє місце UA-Тирамису Гнатюк Наталі
UA-Тирамису.jpg
UA-Тирамису.jpg (246.7 КБ) 16821 просмотр

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 19:17
Ulmo
Секція B,C Квітуче геснерієве
клас 10-16 Глоксинія, синінгія, ахіменес, колерія, смітіанта, інше геснерієве


Перше місце Глоксиния Малиновая Жемчужница Гнатюк Наталі
Малиновая Жемчужница.jpg
Малиновая Жемчужница.jpg (257.38 КБ) 16821 просмотр
Друге місце Колумнея Aladdins Lamp Валентини Скрицької

Третє місце Колумнея Gloriosa Корнієнко Оксани

Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада

Добавлено: 06 ноя 2019, 19:22
Ulmo
Індивідуальна номінація
Фіалка селекції Н. Козак, найкраща НК- фіалка


НК-Женственность Чергінець Руслани
НК-Женственность.jpg
НК-Женственность.jpg (171.62 КБ) 16821 просмотр
І нарешті Best in Show - краща рослина фестивалю

НК-Осіннє Рандеву
НК-Осіннє Рандеву.jpg
НК-Осіннє Рандеву.jpg (40.75 КБ) 16821 просмотр