Страница 3 из 3
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 18:21
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 1e Фіалка химера стандарт
Перше місце К-Долина Гейзеров Козак Наталії
- К-Долина Гейзеров.jpg (189.79 КБ) 15427 просмотров
Друге місце Concord Олександри Грачової
- Concord.jpg (167.64 КБ) 15427 просмотров
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 18:28
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 1f Фіалка химера міні
Перше місце Rob's Lucky Number Оксак Руслани
- Rob's Lucky Number.jpg (116.74 КБ) 15427 просмотров
Друге місце Anna's Harmony Ірини Пріхнич
- Anna's Harmony1.jpg (155.51 КБ) 15427 просмотров
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 18:41
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 2 Фіалка міні/напів-міні
Перше місце Honey Blue Angel Ірини Пріхнич
- Honey Blue Angel.jpg (131.82 КБ) 15427 просмотров
Друге місце НК-Іскорка Наталії Козак
Цей сорт отримав назву на фестивалі!
- НК-Іскорка.JPG (215.22 КБ) 15427 просмотров
Третє місце Н-Зеленый Чай Ірини Пріхнич
- Н-Зеленый Чай.jpg (147.82 КБ) 15427 просмотров
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 18:47
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 2a Фіалка варієгатна міні/напів-міні
Перше місце Rob's Zero Gravity Скрицької Валентини
- Rob's Zero Gravity.jpg (137.2 КБ) 15427 просмотров
Друге місце Rob's Lucky Number Руслани Оксак
- Rob's Lucky Number.jpg (116.74 КБ) 15427 просмотров
Третє місце АВ-Молочные Реки Скрицької Валентини
- АВ-Молочные Реки.jpg (159.15 КБ) 15427 просмотров
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 18:55
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 3 Фіалка трейлер
Перше місце Vallarta Campanas Morados Руслани Оксак
- Vallarta Campanas Morados1.jpg (177.67 КБ) 15427 просмотров
Друге місце ЛЕ-Хрустальный Водопад Гнатюк Наталі
- ЛЕ-Хрустальный Водопад2.jpg (179.16 КБ) 15427 просмотров
Третє місце Sweet Amy Sue Іванової Анни
- Sweet Amie Sue2.jpg (208.05 КБ) 15427 просмотров
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 19:03
Ulmo
Секція А Квітуче геснерієве з мочковою кореневою системою
клас 3a Фіалка варієгатна трейлер
Перше місце НК-Осіннє Рандеву Козак Наталії
Цей сорт отримав назву на фестивалі!
- НК-Осіннє Рандеву.jpg (40.75 КБ) 15426 просмотров
Друге місце НК-Love Is... Козак Наталії
Цей сорт отримав назву на фестивалі!
- НК-Love Is....jpg (195.56 КБ) 15426 просмотров
Третє місце Taffy Bon Bon Олександри Грачової
- Taffy Bon Bon.jpg (177.34 КБ) 15426 просмотров
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 19:11
Ulmo
Секція B,C Квітуче геснерієве
клас 10-16 стрептокарпус
Перше місце UA-Кармен Гнатюк Наталі
- UA-Кармен.jpg (260.82 КБ) 15425 просмотров
Друге місце ВаТ-Алгебра Гнатюк Наталі
- ВаТ-Алгебра.jpg (212.76 КБ) 15425 просмотров
Третє місце UA-Тирамису Гнатюк Наталі
- UA-Тирамису.jpg (246.7 КБ) 15425 просмотров
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 19:17
Ulmo
Секція B,C Квітуче геснерієве
клас 10-16 Глоксинія, синінгія, ахіменес, колерія, смітіанта, інше геснерієве
Перше місце Глоксиния Малиновая Жемчужница Гнатюк Наталі
- Малиновая Жемчужница.jpg (257.38 КБ) 15425 просмотров
Друге місце Колумнея Aladdins Lamp Валентини Скрицької
Третє місце Колумнея Gloriosa Корнієнко Оксани
Re: Рандеву 2019, фестиваль фіалок 30 жовтня - 3 листопада
Добавлено: 06 ноя 2019, 19:22
Ulmo
Індивідуальна номінація
Фіалка селекції Н. Козак, найкраща НК- фіалка
НК-Женственность Чергінець Руслани
- НК-Женственность.jpg (171.62 КБ) 15425 просмотров
І нарешті
Best in Show - краща рослина фестивалю
НК-Осіннє Рандеву
- НК-Осіннє Рандеву.jpg (40.75 КБ) 15425 просмотров